Popis projektu

Lokalita s rostoucím potenciálem

I díky projektu Viladomy Ořech se stáváme svědky jedinečné proměny obce Ořech u Prahy v atraktivní lokalitě s luxusně vyhlížející rodinnou zástavbou. Ve svém novém bydlení mohou budoucí majitelé s jistotou očekávat maximální komfort, klid i nedocenitelné soukromí. Atraktivitu tohoto příjemného místa k životu významně zvyšuje velmi snadná dostupnost do centra hlavního města Prahy a zároveň malebné přírodní scenerie v bezprostředním okolí.

Komorní rodinné bydlení

Architektonicky rafinovaný, osobitý komplex čtyř třípodlažních viladomů nabízí celkem 12 exkluzivních bytových jednotek o dispozici 4+kk a rozloze 90 až 100m2. Každé podlaží tak poskytne rezidentům zcela vlastní rodinné bydlení. Půdní byty ve třetím podlaží díky netradičnímu úhlu zastřešení vytvářejí neotřelý interiér, prostor obývacího pokoje spojeného s kuchyní navíc zdobí luxusně vyhlížející francouzská okna s orientací na západ.

Unikátní typ tohoto komorního bydlení ve viladomech se stává stále vyhledávanějším pro kompromis, který nabízí. Na jedné straně plně odpovídá vysokým nárokům na soukromí, na druhé straně poskytuje bezpečné zázemí pro společenský rodinný život a prostor pro navázání přátelských sousedských vztahů.

Přízemní byty disponují zahradami o rozlohách cca. 50 až 95 m2. Prostorné terasy o rozloze nejméně 14m2 jsou součástí všech ostatních bytových jednotek. Vstupem z obývacího pokoje nabídnou velkorysé terasy svým majitelům jedinečnou možnost každodenní relaxace s výhledem na západ slunce i do uklidňující zeleně.

Všechny bytové jednotky jsou orientovány v ose východ – západ, okna velkých rozměrů tak zajistí dostatek světla a blahodárného slunečního svitu po celý den.

Uvnitř každého bytu je již od počátečního návrhu počítáno s vytvořením dostatečného místa pro úložné prostory. Ke každému bytu neodmyslitelně patří jedno parkovací místo na pozemku.

Standardy objektu

Všechny viladomy splňují kritéria energetické náročnosti kategorie B (velmi úsporná) a budoucím uživatelům zajistí značné úspory na jejich provoz, zejména pak vytápění. Konstrukce objektu je navržena z cihelných bloků s exteriérovým zateplením. Každý byt bude vytápěn samostatným plynovým kotlem, který bude umístěn v bytě.

Byty budou prodávány kompletně vybavené nadstandardním vybavením (podlahové krytiny, dveře, omítky,sanitární vybavení atd.), bez kuchyňských linek. Využíváme výhradně prvotřídních materiálů od renomovaných českých a zahraničních výrobců.

Při rychlém jednání má budoucí majitel do určité fáze výstavby možnost podílet se na dokončení interiéru dle vlastních potřeb a vkusu. Za příplatek je možné dle dohody zajistit pro budoucího majitele další nadstandardní služby.

Ideální zázemí pro rodiny s dětmi

Neotřelé a přitom plně funkční architektonické pojetí stavby, využití nejmodernějších technologií, komfortní a velmi prostorné bydlení s dispozicí 4+kk i vynikající dostupnost do metropole za cca 10 minut činí projekt mimořádně atraktivním zejména pro rodiny s dětmi či partnerské dvojice s nároky na vyšší životní standard.

První prodeje již leden 2018!

Zahájení výstavby je plánováno na březen 2018 s předpokládaným termínem dokončení v červnu 2019.